środa, 18 marca 2015

Laptop HP Pavilion g6-1040ew

Laptop HP Pavilion g6-1040ew jest przeznaczony dla każdego, kto oczekuje od sprzętu dobrej wydajności, jednocześnie nie przepłacając za niego. Wydajny procesor Intel Core i3 380M w jaki jest wyposażony ten model poradzi sobie z większością zadań jakie dla niego wymyślisz. Jego pracę wspomaga 3GB pamięci RAM DDR3, co w połączeniu z wydajnym układem graficznym AMD Radeon HD 6470M obsługującym DirectX 11 tworzy komputer przenośny do większości uniwersalnych zastosowań.


HP Pavilion g6-1040ew


Jeśli chodzi przestrzeń dyskową na nasze pliki, to mamy w tym wypadku do dyspozycji 500GB. Taka ilość w zupełności wystarczy do codziennych zastosowań, niemniej w przypadku kiedy posiadamy sporą kolekcje filmów czy muzyki na pewno przyda się wybranie większego dysku.

Laptop pracuje w oparciu o system Windows 7 Home Premium 64 bit, który dzięki obsłudze nowszej architektury procesorów może on pracować zdecydowanie szybciej niż starsze systemy 32 bit. Ogólne wykonanie komputera również nie budzi zastrzeżeń, gdyś sprawia wrażenie solidnej konstrukcji, gdzie wszystko jest ze sobą spasowane i nie ma żadnych zbędnych elementów ani luzów w obudowie.

Do tego laptop polecam podstawkę lub stolik http://logicpoint.pl/podstawka-i-stolik-pod-laptopa/ oraz urządzenie wielofunkcyjne do drukowania http://www.link-druk.com.pl/urzadzenie-wielofunkcyjne-drukarka-skaner-ksero/.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz